جوانترین جهانگرد دنیا

تصور می کنید کوچکترین جهانگرد جهان چند ساله است؟ فکر می کنید او طی چند روز تمامی جهان را زیر پا گذاشته است و آن را قاره به قاره گشته است؟
بله درست حدس زدید امروز قصد داریم تا درباره جوانترین و شاید عجیبترین جهانگرد جهان صحبت کنیم. دختری که تنها 23 سال سن دارد! تا امروز جهانگردی او تمام نشده است اما اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود وی به عنوان جوانترین جهانگرد روی این کره خاکی رکوردار گینس خواهد شد. آخرین رکورد جهانی جوان‌ترین فردی که به تمام کشورهای مستقل جهان رفته است، متعلق به جیمز آسکیت از انگلستان، است که سفرهای خود را در ۲۴ سالگی با ‌مجموع ۱۹۲ روز سفر به اتمام رساند.
کوچکترین جهانگرد دنیا
تیلور دیمنبرون جهانگرد آمریکایی ۲۳ ساله قصد دارد نام خود را به عنوان جوان‌ترین و سریع‌ترین جهانگرد زن در کتاب گینس ثبت کند. طبق برنامه وی و رکورد های جهانی اگر بتواند تا قبل از 24 سالگی خود تمام دنیا را بگردد به جوانترین و سریعترین گردشگر دنیا مشهور خواهد شد و نام خود را برای همیشه در کتاب رکورد های جهانی(گینس) ثبت خواهد کرد.
این جهانگرد آمریکایی که اهل شهر توسکالو واقع در ایالت آلاباما است، قصد دارد به تمامی 195 کشور مستقل جهان سفر کند که البته تا کنون به تمام کشورهای کارائیب، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی (به جز ونزوئلا)، اروپا و همچنین بیشتر کشورهای خاورمیانه و آسیا و تعدادی از کشورهای اقیانوس آرام سفر کرده است. در برنامه‌های سفر وی کشورهایی چون جمهوری دومنیکن و چندین کشور در آسیا و اروپا به‌چشم می‌خورد و امیدوار است تا قبل از تولد 24 سالگی خود سفرهای خود را به پایان برساند.
نکته جالی که در سفر های جهانی او به چشم می خورد آن است که وی در سفر های خود به ایران نیز امده و از کیش بازدید کرده است. تیلور که از نپال به دبی رفته بود، پس از سفر خود به دبی صبح روز چهارشنبه 23 فروردین از دبی به کیش وارد شد و 24 فروردین ماه و در روز پنجشنبه جزیره کیش را مجددا به مقصد امارات متحده عربی ترک کرد.
کوچکترین جهانگرد دنیا
او در سفر بسیار کوتاه و یک روزه اش به کیش از جاذبه‌های توریستی مختلفی که درکیش بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می‌گیرد، همانند کشتی یونانی، جنگل حرا، ساحل سیمرغ و… بازدید کرد و از بازدید از آنها شگفت زده شد. این جهان‌گرد آمریکایی همچنین علاوه بر زیبایی‌های کیش به مهمان‌نوازی مردم بومی منطقه نیز اشاره فراوان داشت و مردمان ایرانی را مردمی خونگرم و مهمان نواز نامید.
به گفته تیلور دیمنبرون سفر تجربه های زیادی را برای آدمی به ارمغان می آورد.
کوچکترین جهانگرد دنیا
تیلور دیمنبرون در ادامه با تاکید بر ارزش تجربیاتی که در سفرها به دست آورده و تاثیر آنها در شناخت بیشتر مردم جهان، می گوید: من مهربانی و اشتیاق مردم برای کمک کردن به دیگران در تمام کشورهای جهان دیده‌ام و در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن با دیگران، پیشرفت کرده‌ام.
همچنین او توانسته است دنیا را ببیند و با مردم شگفت‌انگیز جهان آشنا بشود. او در مورد فرهنگ‌های مختلف و تاریخ ملت‌ها، اطلاعات زیادی به دست آورده است..
یکی از جذابترین و هیجان انگیزترین زندگی ها را با شما به اشتراک گذاشتیم و امیدواریم که شما نیز در سفر های خود به سراسر دنیا تجربه های ارزشمندی را کسب کنید.
تیم تعطیلات رویایی برگزار کنده تور های رویایی با قیمت های بسیار مناسب است. جهت اطلاع از شرایط تور ها و رزرو آنها کافی است با ما تماس بگیرید.
تلفن: 02122243040
اگر به شگفتی های دنیای گردشگری علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را حتما مطالعه نمایید. (جهت مطالعه هر مطلب کافی است تنها روی نام آن کلیک کنید.)

جزیره ای که تصور نمی کنید مسکونی باشد!
اتاقی که بیش از 45 دقیقه عذاب آور است!
کشتی عجیبی ک تاریخ آن هرگز پیدا نشد!
مومیایی زیبا در دل معبد کاپوچین