جذابترین فستیوال های مجارستان

مجارستان واقعا سرزمین تجارب فرهنگی است. مردم مجارستان سنت‌های بسیار خوب و دوست داشتنی دارند. آن‌ها دوست دارند جشنواره‌های خود را به شکلی با شکوه برگزار کنند و هر ماه در این کشور جشنواره‌های عالی برگزار می‌شوند. بنابراین در واقع زمان نادرستی برای سفر به مجارستان وجود ندارد. از جشنواره‌های مردمی، جشنواره‌های مذهبی و حتی جشنواره‌های فرهنگی، می‌توانید همه چیز را در سفر به این کشور شگفت‌انگیز تجربه کنید. در ادامه این مطلب ما قصد داریم تا تعدادی از جشنواره‌های بی‌نظیر مجارستان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بیشتر با فرهنگ غنی این مردم آشنا شوید.

جشنواره بالاتون:
اروپا به دلیل میزبانی از برترین جشنواره‌های موسیقی در جهان مشهور است و این جشنواره‌ها سالانه پذیرای هزاران بازدید کننده از سراسر جهان هستند. یکی از این جشنواره‌های بزرگ، جشنواره بالاتون است که در مجارستان و هر ساله در ماه ژوئن برگزار می‌شود. این جشنواره شامل اجراهایی از برخی از برترین هنرمندان موسیقی و دی‌جی‌های جهان از سبک‌هایی مانند EDM، پاپ، راک، هیپ‌هاپ و موارد دیگر است و در سال‌های اخیر هنرمندانی ماننداکسو، آکسول و… در این جشنواره هنر نمایی می‌کنند و همین امر باعث جذب مخاطبان زیادی از سراسر دنیا شده است.

جشنواره عید پاک:
اگر در ماه آوریل این شانس را دارید که به مجارستان سفر کنید، هرگز این فرصت را از دست ندهید و به آن‌جا بروید. در این کشور در ماه آوریل در منطقه زیبا و توریستی هولوکو، می‌توانید شاهد جشنواره‌های جذاب عید پاک باشید. این یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های سنتی است که هرساله در کشور مجارستان جشن گرفته می‌شود و مردم شهر و روستا دور هم جمع می‌شوند و این جشن را با تعدادی از هنر‌های محلی مانند آواز‌های محلی، رقص‌های زیبا و نمایش‌های هنری برگزار می‌کنند. همچنین در این مراسم با شکوه شما می‌توانید از غذا‌های محلی آنجا و همچنین هنر دست مردم بازدید کرده و از آن‌ها خرید کنید.

جشنواره بوسوجاراس:
شاید یکی از سنتی‌ترین جشنواره‌های مجارستان، جشنواره بوسوجاراس باشد که در فوریه هر سال منتظر و پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران است. این جشن به جهت استقبال از فصل کارناوال و همچنین گذراندن زمستتن و استقبال از بهار برگزار می‌شود. طبق سنت مردان مجارستانی ماسک‌هایی با شکل‌های ترسناک را برچهره خود می‌گذارند و به اطراف شهر می‌روند و شروع به انجام ننایش‌ها و حرکات نمایشی می‌کنند. زمانی که این جشن هنوز نو پا بود و کمتر کسی آن را میشناخت، فقط در مناطق خاصی از مجارستان این جشنواره را برگزار می‌کردند اما با گذشت زمان جشنواره برسوجاراس محبوبیت زیادی پیدا کرده و اکنون تقریبا همه مناطق و شهر‌های مجارستان در این جشن‌ها شرکت می‌کنند.

فستیوال بوداپست:
این جشنواره که هر ساله در ماه آگوست برگزار می‌شود، برای بزرگداشت استعداد مردم مجارستان تدارک دیده می‌شود و شرکت کنندگان از سراسر کشور همراه با حضور چند مهمان بین‌المللی، هنر‌های خود را به نمایش می‌گذارند. به غیر از این اجراها، کارگاه‌های هنری و صنایع دستی متعددی نیز در این جشنواره وجود دارند که هر گردشگری را به خود جذب می‌کنند. این فرصتی عالی برای یادگیری و آشنایی با هنر‌های مردمی مجارستان و قطعا رویدادی است که نباید بازدید از آن را از دست داد.

تعدادی از جشنواره‌های خاص و زیبای مجارستان را به شما معرفی کردیم و امیدواریم که از مطالعه آن لذت برده باشید.
اگر قصد سفر به کشور مجارستان را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب اطلاعات جامع در باره مجارستان را مطالعه کنید. جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.
همچنین اگر به سفر در دل طبیعت علاقه دارید، در مطلبی جداگانه و کاملا جامع برخی از پارک‌های ملی و طبیعی مجارستان دا به شما معرفی کرده‌ایم که مطالعه آن خالی از لطف نخواهد بود. جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #پارک لورو #تفریح #شادی #دلفین #باغ وحش #نهنگ قاتل #شیر آبی #شیر #طوطی #فستیوال #جشنواره #گوجه فرنگی #گردش در تهران #باغ امیر سلیمانی #مجارستان #درباره مجارستان بدانیم #پارک #پارک ملی #پارک های ملی مجارستان #جشنواره های مجارستان