انسان هایی که وجود آنها را باور نمی کنید!

بعضی وقت‌ها در داستان‌ها و قصه ها، درباره افرادی با توانایی‌ها و یا ظاهر عجیب و غریب می‌شنویم که بارها و بار ها بزرگتر ها به ما گوشزد می کنند که وجود آنها را در دنیای واقعی باور نکنیم و فقط داستان انها را بشنویم. ما امروز قصد داریم تا عجیب ترین انسانهایی را به شما معرفی کنیم که وجود آنها را تنها در داستان ها شنیده اید و باور نخواهید کرد که مانند آنها در واقعیت وجود داشته باشد اما این یک واقعیت است. در گذشته و حال انسان هایی وجود داشته و دارند که خلقتی غیر قابل باور دارند و حقیقتا باور وجود آنها کمی سخت است. تا انتهای این مطلب از تعطیلات رویایی همراه ما باشید و سرگذشت این انسانهای عجیب را مطالعه کنید.
انسانهای عجیب
پتروس گنزالس
همه شما کارتون پرطرفدار دیو و دلبر را دیده اید و از وجود آن دیو بد ظاهر اما خوش باطن با خبر هستید. جالب است بدانید که این شخصیت در واقعیت نیز وجود داشته و حتی این احتمال هم وجود دارد که ایده انیمیشن دیو و دلبر از این شخصیت است.
پتروس گنزالس در سال ۱۵۳۷ در تنریف اسپانیا به دنیا آمد. او از همان ابتدای کودکی خود یک بچه غیرعادی بود و تمام بدن او از همان سنین کودکی با مو پوشانده شده بود. در آن زمان همه از مشاهده این بچه غیر عادی، متعجب و وحشت زده شده بودند و نمی‌دانستند که این بچه فقط یک بیماری ساده دارد که باعث می‌شود مقدار زیادی مو بر روی بدن او رشد کند.
همچنین والدین پتروس گنزالس که فکر می‌کردند بچه آن‌ها یک بچه نفرین شده است، وقتی پتروس تنها 10 سال سن داشت او را به یک دزد دریایی فرانسوی فروختند. این دزد دریایی از دیدن این بچه شگفت زده شد و او را به هنری دوم، پادشاه فرانسه هدیه داد. بعد از آن، شاه متوجه شد که این بچه عجیب و غریب، بسیار باهوش است و به سرعت در حال یادگیری زبان فرانسوی است و به همین دلیل دستور داد تا بچه را تحت آموزش و تحصیلات عالی قرار دهند.
وقتی شاه هنری از دنیا رفت، همسر شاه از پتروس مراقبت کرد او در نهایت با یک زن زیبا به نام کاترین ازدواج کرد و صاحب 7 فرزند شدند. اما جالبترین نکته راجع به این خانواده 9 نفره این بود که ۴ تا از بچه‌ها مانند پدرشان پر از مو بودند!
انسانهای عجیب
کریستین هاینریش هاینکن
کریستین در سال ۱۷۲۱ در آلمان متولد شد. پدر او، پاول هاینکن هنرمند و معمار بود اما از مادر او اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. کریستین در ۱۰ ماهگی قادر بود با تکرار نام اشیاء و گاهی حتی به شکل جمله صحبت کند و این اولین نکته برای نشان دادن هوش بی انتهای او بود.
کریستین حافظه ی فوق العاده ای داشت و طبق برخی از نظرات و داستان ها او در سن ۱ سالگی از اخرین نسخه ی انجیل که به زبان لاتین بود نقل قول می کرد و بسیاری از قسمت های آن را از بر بود. در سن ۳ سالگی، او درباره ی تاریخ دانمارک در دوره ی فردریک چهارم سخنرانی کرد و این سخنرانی به قدری کامل و جذاب بود که حتی اعضای دربار نیز به هوش این نابغه کوچک پی بردند و او را بسیار تحسین کردند.
اما این نابغه کوچک عمر طولانی نداشت و بسیار سریع چشم از این دنیا فرو بست. متأسفانه کریستین در ۴ سالگی بر اثر بیماری بر هم خوردن تعادل گلوتن در بدن از دنیا رفت شاید امروزه این بیماری بسیار شناخته شده باشد اما در آن زمان شناخت زیادی از این بیماری نداشتند و به همین دلیل کریستین کوچک جان خود را از دست داد.
مردی که 64 سال نخوابید!
یک تایوانی 64 ساله که بیش از سی سال است که نخوابیده است،این مرد بعد از دچار شدن به یک تب در سال 1973 دیگر نتوانست بخوابد. اما نکته جالب تر انجا است که این بیخوابی طولانی تاثیری و اختلالی بر سلامتی او ایجاد نکرده است. او از این ویژگی خود استفاده عجبی می کند. به صورتی که در یک مزرعه به نگه داری خوک و مرغ می پردازد و این کار تماتم وقت او را پر می کند.
شما اگر جای این مرد تایوانی بودید چه کار می کردید؟
تعدادی از عجیب ترین اشخاص جهان را با زندگی هایی عجیبتر به شما عزیزان معرفی کردیم و امیدواریم که از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.
ژانس تعطیلات رویایی برگزار کننده تور های رویایی به سراسر جهان است. جهت اطلاع از شرایط تور ها و رزرو آنها با ما از طریق شماره تماس 22243040 در ارتباط باشین.

جهت آشنایی با خابی تیک تاکر معروف اینجا کلیک کنید.
ایا می دانید آمریکا را واقعا چه کسی کشف کرد؟ جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.
جهت آشنایی با شغل هایی که حتی تا امروز از وجود آنها خبر نداشتین اینجا کلیک کنید.
جهت اشنایی با دختر کم سن و سالی که تمام اقیانوس اطلس را پیموده است، اینجا کلیک کنید.