ویزا تجاری

ویزا تجاری: ویزا تجاری و بازرگانی برای اهداف تجاری و کسب و کار در کشور مقصد صادر می‌شود. شرکت در جلسات، کنفرانس ها و یا همایش های مربوط به کسب و کار نیازمند اخذ ویزای تجاری می‌باشد. در این ویزا شخص حتما باید برای انگشت نگاری و ارائه مدارک خود به سفارت مراجعه کند و اگر دعوت نامه از طرف شرکت یا ارگانی داشته باشد، اخذ ویزا با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
با داشتن ویزای تجاری شما در کشور مقصد نمی‌توانید استخدام شوید و برای این کار نیازمند ویزای کار هستید. به طور عادی مدت ویزای تجاری بین ۱ ماه تا ۳ ماه می‌باشد.
شرایط دریافت ویزای تجاری:
برای دریافت ویزای تجاری اولین اقدامی‌ که باید انجام دهید این است که با تعیین وقت قبلی از سفارت کشور مقصد که به دو صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است مدارک مورد نیاز سفارت و مصاحبه حضوری و سایر مراحل دریافت ویزای تجاری را انجام دهید.
مدارکی که به سفارت ارائه می‌دهید باید کامل و بدون هیچ گونه نقصی باشد تا بررسی برای صدور ویزا انجام شود و هرگونه نقص در پرونده موجب رد درخواست و دریافت نوبت بعدی شما می‌شود پس با دقت مدارک را آماده و ترجمه کنید. همچنین پس از مراحلی مانند تعیین وقت، ارائه مدرک، مصاحبه حضوری و…. شما باید مدت زمانی را برای گرفتن ویزای خود صبر کنید. زمان صدور ویزای تجاری بسته به کشور مورد نظر از یک هفته تا چندین هفته طول خواهد کشید.
درصورتی که شما دعوت‌نامه ای از سوی شرکتی داشته باشید مراحل دریافت ویزا راحت‌تر می‌شود. این دعوت‌نامه باید دارای سربرگ آن شرکت و اصول خاصی باشد که به صورت رسمی یا اینترنتی با مهر و امضا از سوی شرکت مورد نظر برای شما ارسال شود.

تعطیلات رویایی همراه و راهنمای شما در مراحل اخذ ویزا می‌باشد.
اگر می‌خواهید خارج از کشور تحصیل کنید مقاله ویزای تحصیلی را مطالعه کنید.
تعلیلات رویایی ارائه دهنده ی انواع خدمات جهت اخذ ویزای توریستی و گلدن ویزا می‌باشد.
جهت مطالعه مقاله مزایا ی گلدن ویزا اینجا کلیک کنید.
اگر می‌خواهید به سفر بروید اما در تدارک دیدن آن دچار مشکل هستید پیشنهاد ما مطالعه مقاله تدارک سفر می‌باشد.

#آژانستعطیلاترویایی #تعطیلاترویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #توراروپا #وامگردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تورخارجی #طبیعتگردی #باران #زیبا #ویزاآنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزاتحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبانانگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزاکاری #ویزاتجاری #کسبوکار #سرمایه #شرکت #گلدن‌ویزا #سفارت #کنسولگری