گردش در مالتا

مالتا از کیفیت تقریبا افسانه‌ای برخوردار است که از غار‌های وهم آور زیر آب، معابد خیره کننده و معماری قرون وسطایی ناشی می‌شود. همچنین برخی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های جهان را می‌شود در این نقطه یافت.
همانطور که در گذشته گفته شد، در اینجا دو جزیره اصلی با نام‌های مالتا(malta) و گزو (gozo) وجود دارد که اگر هر کدام را برای بازدید انتخاب کنید می‌توانید این انتظار را داشته باشید که توسط دریا‌های نیلگون و آسمان‌های آبی روشن احاطه شوید.
مطمئنا به دنبال هر چیزی که باشید یکی از این جزایر آن را به شما ارائه می‌دهد. می‌توانید از موزه‌ها، سفر‌های ماهی‌گیری و فرصت‌های غواصی استفاده کنید و یا اینکه در سواحل زیبای آن به استراحت بپردازید و از کافه‌ها و رستوران‌هایی که غذا‌های دریایی تازه سرو می‌کنند، لذت ببرید.

از پایتخت تاریخ مالتا دیدن کنید.
مدینا پایتخت تاریخ و تمدن مالتا است که در یک تپه زیبا در مرکز این جزیره واقع شده است. اگر اهل تاریخ و باستان شناسی هستید، هرگز بازدید از این شهر را نباید از دست بدهید. در اینجا طیف وسیعی از فعالیت‌ها برای لذت بردن از جمله قدم زدن در خیابان‌های زیبا و همچنین گشت در بسیاری از موزه‌های جذاب و تاریخی، وجود دارد. همچنین این شهر به دلیل کافه‌ها و رستوران‌های جذابش معروف است.

از باغهای باراکا دیدن کنید.
باغ‌های باراکا بسیار نزدیک به شهر والیتا واقع شده است. اگر می‌خواهید بهترین مناظر را در سراسر مالتا داشته باشید به این مکان سفر کنید و حضور در بهشت واقعی را تجربه کنید. همچنین از این باغ‌های زیبا می‌توانید از سه شهر کوچک مالتا دیدن کنید و در طول یک روز به سراسر آن‌ها سفر کنید.

ناوشکن HMS Maori
به زیر دریا‌ها سفر کنید! مالتا از آب و هوای بسیار گرمی برخوردار است. همچنین دارای دریا‌های نیلگون بسیاری است که علاقه مندان به شنا را به خود جذب می‌کند اما نکته جالب راجع به این کشور آن است که در دریا‌های آن تعداد زیادی از از لاشه‌های هواپیما و کشتی‌های جنگی قرار دارند که اکثر آن‌ها متعلق به دوران جنگ جهانی دوم است. یکی از معروف‌ترین آن‌ها HMS Maori نام دارد که یک ناو شکن پیشرفته بوده و تویط آلمانی‌ها غرق شده است. هم اکنون این ناوشکن در عمق ۱۴ متری کف دریا واقع شده است.

تعدادی از مکان‌های فوق‌العاده دیدنی کشور مالتا را به شما عزیزان معرفی کردیم و امیدواریم که از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.
جهت آشنایی بیشتر با مالتا اینجا کلیک کنید.
جهت اشنایی با کلیساهای مالتا اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده یکی از زیباترین کافه های مالتا اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنماییجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد #بازدید #گردش #تهران #عمارت قزاقخانه #قاجار #ناصرالدین شاه قاجار #مظفرالدین شاه قاجار #تاریخ #ایتالیا #گردش #تاریخچه ایتالیا #گردش در ایتالیا #رم #گردش در رم #میکلانژ #دیدنی #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #ایتالیا #میلان #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #مراکز خرید ونیز #هنر #ایتالیا #رنسانس #فوتوریسم #ماکیایولی #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #پارک لورو #تفریح #شادی #دلفین #باغ وحش #نهنگ قاتل #شیر آبی #شیر #طوطی #فستیوال #جشنواره #گوجه فرنگی #گردش در تهران #باغ امیر سلیمانی #مجارستان #درباره مجارستان بدانیم #پارک #پارک ملی #پارک های ملی مجارستان #جشنواره های مجارستان #مجارستان شگفت انگیز #بلغارستان #اختراعات بلغارستان # دانشمند#غذا #غذا های بلغاری #غذا های بلغارستان #جشنواره های بلغارستان #یونان #گردش در یونان #دانمارک #همه چیز درباره دانمارک #لگو #لگو در دانمارک #ثروت عجیب دانمارکی ها #مالتا #درباره مالتا #گردش در مالتا