کشور لباسهای رنگارنگ وپرنشاط هیسپریا

برای تصویر کردن چهره زیبای اسپانیا کافی است چشمهایتان را ببندید و قطعه از موسیقی بی نظیرش را که حال و هوای جنوب آمریکا و آفریقا را تداعی می کند، در ذهنتان مرور کنید. این کشور به رنگارنگی لباس های پر نشاط و خیره کننده مردمانش است و به لطافت و ارزشمندی زیباترین صنایع دستی اش؛ هما‌ن‌قدر چشم نواز و پر ظرافت. اسپانیا در همسایگی فرانسه و پرتغال قرار دارد و از لطف و زیبایی مراکش و ایتالیا نیز بی بهره نمانده است؛ این را می توان در زبان، پوشش، موسیقی و طعم بی نظیر غذا ها دید و دریافت که هر کدام از این کشورها چگونه وام دار میراث یکدیگرند.

این سرزمین که در نقطه مرزی قاره اروپا جان گرفته است آنقدر زیبایی و شگفتی در خود جای داده تا باهر شعبده ای چشم بیننده را متحیر کند.
از معروفترین ردپای حضور انسانها در این کشور مربوط به نقاشی های غار آلتامیرا ست که راوی زندگی و زایش در ۳۵ هزار و ۶۰۰ سال پیش از میلاد است.
در فراز و فرودهای تاریخی همیشه سرزمینی با ارزش و مرکز توجه بوده و همین نکته باعث تنش های فراوانی در قلب اسپانیا شده است اما هیچ کدام از آنها مانع رشد و توسعه آن نشد.
به لطف موقعیت جغرافی چندگانه‌اش و به برکت کوه های بلند، جنگل‌ها و جزایر کوچک و بزرگ در شهر های مختلف، می توانید آب و هوای گوناگون از مدیترانه‌ای تا نیمه گرمسیر را تجربه کنید. پیاده روی های طولانی لذت ببرید و سعی کنید تا میتوانید در شهر‌ها بگردید و لذت ببرید حتی گاهی میتوانید با تورهای پیاده روی رایگان به همراه راهنمای انگلیسی زبان هم قدم بشوید.

بارسلونا
بارسلونا یکی از زیباترین شهرهای اسپانیا است که به دلیل سازه ها و معماری بی‌نظیرش معروف است. یکی از معروف ترین معماری های بارسلونا کلیسای خیره‌کننده ساگرادا فامیلیا است که معمار مشهور آنتونی گاود آن را طراحی کرده و با گذشت ۱۲۹ از آغاز ساخت این بنا که نماد بشریت نامیده شده هنوز تکمیل نشده و طبق اسناد ۱۳۴ سال زمان کافی برای پایان ساخت است.
سواحل رویایی بارسلونا محل خوبی برای انواع بازی و تفریح های آبی و ساحلی است.
بازار ها و انتیک فروشی های شهر را در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب از دست ندهید، زیرا ممکن است گنج پیدا کنید.
از دیگر زیبایی های بارسلونا می‌توان به نمایش چشم‌ها در میدان اسپانیا در ماه‌های جولای و آگوست اشاره کرد که با نور پردازی های بینظیر یادآور قصه‌های پریان است همچنین می توانید از تماشای غروب آفتاب در پناهگاه لذت ببرید.

نشان‌های منحصر به فرد اسپانیا
گاو بازی، رقص فلامینگو، تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید، جشنواره پرتاب گوجه فرنگی، معماری گوتیک، جزایر قناری، کشتی های تفریحی از بندر بارسلون، کتابهای سروانتس، فیلم های زورو، دون کیخوته، کریستوف کلمبوس، استادیوم های نیوکمپ و سانتیاگوبرنابئو و….
اگر دوست دارید تا راجع به اسپانیا مطالب جذاب‌تری بخوانید پیشنهاد ما مطالب زیر است. برای مطالعه هر مطلب روی آن کلیک کنید.
ما به لطف اسپانیایی ها شکلات داریم.
صفر تا صد اخذ ویزای اسپانیا در شرایط کرونا
پارک لورو در اسپانیا
عحایب نا گفته درباره اسپانیا
فستیوال های جذاب اسپانیا

شما می‌توانید از طریق آژانس تعطیلات رویایی اقدام به اخذ ویزای توریستی اسپانیا نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
تلفن: 22243040

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #فرهنگ #زیست بوم #گردش #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور #تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #تفریح #تجارت #تجاری #بازدید #گردش #گردش #معبد پانتئون #پله های اسپانیایی #سالن موسیقی #کنسرت #رومن فروم #فستیوال #اتومبیل رانی #فشن #فشن مد و لباس #خرید #ونیز #مراکز خرید #هنرمند #هنرمندان #هنردوستان #جزیره #ارزان #جزیره ارزان #اروپا #ساختمان #آپارتمان #اسپانیا #گردش #سفر به اسپانیا #شکلات #خوشمزه #شکلات اسپانیایی #هیسپریا #گردش در اسپانیا #بارسلون #بارسلونا #مادرید #رئال مادرید #فوتبال #فوتبال اسپانیا