مرکز تجاری – تفریحی میکامال کیش

میکا مال یکی از مراکز تجاری و تفریحی معروف در جزیره کیش است. این مجموعه جزء محبوب‌ترین مکان‌های تفریحی این جزیره محسوب می‌شود و روزانه مسافران زیادی را به سمت خود جلب می‌کند. این مرکز تجاری- تفریحی زیبا که به تازگی افتتاح شده است، در زمینی به وسعت ۳۵ هزار متر مربع و در ۷ طبقه بنا شده است. جالب است بدانید که ۱۵ هزار متر مربع از این مجموعه به مکان‌ها و امکانات تفریحی اختصاص داده شده است. از جمله قسمت‌های تفریحی این مجتمع می‌توان به تونل باد، تله کابین، سالن اسکی روی یخ(پاتیناژ)، جنگل بارانی و آکواریم آن اشاره کرد. همچنین امکاناتی مانند سالن سینما، سرزمین عجایب، فودکرت‌های بسیار بزرگ و مجهز و… در این مجموعه به چشم می‌خورد.

جنگل بارانی در میکامال:
جنگل بارانی در طبقه دوم میکامال قرار گرفته است و فضایی تفریحی برای گذراندن وقت خانواده‌ها خواهد بود. پارک جنگلی کوچکی که حس زیبای باران‌ را برای تمام فصول سال در جزیره زیبای کیش به ارمغان خواهد آورد. قدم بزنید، غذا صرف نمایید و از آوا ها و نما‌ها و جذابیت‌های این جنگل لذت ببرید.

تله کابین میکامال:
شاید به جرات بتوان گفت که هیجان‌انگیز‌ترین قسمت میکامال کیش، مربوط به تله‌کابین زیبای آن است. طرح تله‌کابین میکامال با امکان جابه‌جایی ۵۰۰ نفر در ساعت در کابین‌های ۸ نفره کولر دار، از اسکله تفریحی جزیره کیش شروع شده و تا طبقه آخر مجموعه تجاری ادامه دارد. تماشای آب‌های نیلگون و سواحل خلیج فارس از ارتفاع ۴۰ متری، بر جذابیت‌های گردشگری جزیره کیش می‌افزاید. این تله‌کابین،در طول مسیری در حدود ۱۵۰۰ متر رفت و ۱۵۰۰ متر برگشت با ۳ ایستگاه اصلی در خط ساحلی، لحظاتی خوش و آرام را برای گردشگران به ارمغان می‌آورد.

آکواریوم میکامال:
اگر از قایق‌های شیشه‌ای و زیردریایی های توریستی کیش بگذریم به آکواریوم زیبا و بزرگ میکامال می‌رسیم. جایی که دنیای زیر آب بر روی زمین منتقل شده‌ است.
این آکواریوم با مساحتی حدود ۱۰۰۰ متر در طبقه اول این مجتمع بزرگ واقع شده است و ۲/۵ میلیون مترمکعب آب را در خود جای داده است. این آکواریوم عظیم با بیش‌از ده‌ها گونه ماهی و موجودات آبزی، یکی از زیبا‌ترین و بدیع‌ترین جلوه‌های طبیعت زیر آب را در مقابل دیدگان تماشاگران قرار می‌دهد. می‌توان ادعا کرد که در ایران تنها در جزیره کیش و فقط در مجموعه میکامال یک چنین امکاناتی فراهم شده است.

تونل باد میکامال:
این تونل باد مهیج در فضایی بین طبقه اول تا چهارم میکامال قرار گرفته است. با این فن‌آوری تجربه پرواز برای انسان امکان پذیر شده و به گونه‌ای که شرایط سقوط و یا پرواز به صورت طبیعی درون یک اتاق استوانه‌ای شکل فراهم می‌شود. و جالب است بدانید که ارتفاع پرواز شما بین ۹ الی ۱۲ متر خواهد بود. اگر شما هم آرزوی تجربه ی پرواز را دارید می‌توانید آن را در میکامال کیش به واقعیت تبدیل کنید.
شهر کودکان میکامال:
در طبقه سوم مجموعه تجاری-تفریحی میکامال شهری برای کودکان ساخته‌اند تا بتوانند زندگی واقعی را در آن تجربه کنند. شهری بو مقیاس کوچک برای کودکان دارای خیابان‌ها، دفاتر، ایستگاه آتش نشانی، پلیس و… که کودکان می‌توانند با حضور در این محوطه نقش‌های مختلف مانند معلم، پزشک، پلیس، نانوا، بانکدار و… را پذیرفته و زندگی اجتماعی را تجربه کنند.
مرکز تجاری تفریحی میکامال یکی از جذاب ترین مراکز تفریحی دنیا است که در آن برای هر سنی سرگرمی وجود دارد و شما می توانید اوقات خوبی را در کنار خانواده خود در این مکان سپری کنید.
اگر شما هم از تفریحات آبی کیش لذت می برید می توانید مطلب تفریحات هیجان انگیز کیش را مطالعه کنید. جهت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.
همچنین اگر در سفر فقط به فکر خرید هستید و از خرید کردن نهایت لذت را می برید، می توانید مطلب مراکز خرید کیش را مطالعه کنید. ما در این مطلب تعدادی از بهترین مراکز تجاری کیش را به شما معرفی کرده ایم. هت مطالعه این مطلب اینجا کلیک کنید.

#آژانس تعطیلات رویایی #تعطیلات رویایی #گردشگری #سفر #مسافرت #ویزا #پاسپورت #شنگن #اروپا #تور اروپا #وام گردشگری #کیش #آفر #تور #هواپیما #قطار #اتوبوس #بلیط #تور خارجی #طبیعت گردی #باران #زیبا #ویزا آنلاین #ایران #ایرانگردی #روادید #توریسم #اقامت #ویزا تحصیلی #تحصیل #دانشگاه #تحصیلی #زبان #زبان انگلیسی #راهنمایی #اقدام #ویزا کاری #ویزا تجاری #کسب وکار #سرمایه #شرکت #گردشگری #زیبایی #دیدنی #تور #راهنما #مسافرت #مردم بومی #مراسم #آیین #سفر رفتن #طبیعت #غذا #فرهنگ #زیست بوم #گردش #سوغاتی #صنایع دستی #سنگ قیمتی #غذا #غذا ی محلی #خوشمزه #آسیا #تور اسیا #امنیت #مهاجرت #خوشمزه #بی‌نظیر #اقتصاد #مردم #موقعیت #نروژ #اقدام #اقامت #کار #خانواده #تور # کیش # تفریح #تاریخ #خوشگذرانی #میکامال #تفریح #تجارت #تجاری #تله کابین #اکواریوم #تونل باد