در مجارستان کجا غذا بخوریم؟

مجارستان از آن دسته کشورهایی است که غذاهای ویژه آن حرفی برای گفتن دارد. برای سفر به مجارستان حتما به دنبال رستوران‌هایی می‌گردید که  بهترین غذاهای مجاری را ارائه بدهند. اگر از این دسته افراد هستید، پیشنهاد می کنیم حتما تا انتهای این مطلب از تعطیلات رویایی همراه ما باشید تا بی نظیر ترین رستوران های مجارستان را به شما عزیزان معرفی کنیم.

رستوران

آلاباردوس (Alabardos)
شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که عاشق سبک‌های قدیمی هستید، بهترین مکان برای کسانی که در سفرشان به مجارستان دنبال چنین جایی هستند آلاباردوس است. این رستوران قدمتی 400 ساله دارد که از سبک گوتیک الهام گرفته؛ کارکنان آلاباردوس به دنبال زنده نگه‌داشتن غذاهای محلی مجاری هستند.
منوی غذای این رستوران کمی گران است اما خوردن یک وعده غذای اصیل مجاری ارزشش را دارد. موسیقی زنده، غذای خوشمزه، تزئینات خاص برای مناسبت‌های مختلف همه و همه باعث شده که آلاباردوس به یکی از بهترین رستوران‌های مجارستان تبدیل شود.

شما حتی می‌توانید میزی رزرو کنید و نوع قرارتان را با کارکنان هتل در میان بگذارید تا میز دلخواه‌تان قبل از ورودتان به آلاباردوس آماده باشد.
بهترین غذاهایی که آلاباردوس به شیوه متفاوتی آن را درست می‌کند و تا مدت‌ها مزه‌اش را فراموش نخواهید کرد ماهی قزل‌آلا، انواع بیف از گوشت بره گرفته تا گوشت گاو و فیله اردک است.

سفر به مجارستان

آرانی کاویار (Arany Kaviar)
در مجارستان غذای روسی بخورید، برای خوردن چنین غذایی باید به سراغ آرانی کاویار بروید؛ دکور زیبا، کارکنان مودب، غذا و انواع نوشیدنی باعث شده که این رستوران تبدیل به بهترین‌ها شود. این رستوران برای قرارهای کاری و رمانتیک مناسب است. این رستوران هر روز از ساعت 12 ظهر تا 14:30 باز است و عصرها هم از ساعت 18:00 تا 23:30 میزبان شماست. پس وقت‌تان را طوری تنظیم کنید که حتما در این ساعت‌ها به سراغ این رستوران بروید.

رستوران

واسابی (Wasabi)
رستوران ژاپنی آن هم در مجارستان؟ در واسابی فقط سوشی بخورید. برای خوردن این خوردنی خوشمزه خیلی‌ها سر و دست می‌شکنند چون سوشی‌های خوشمزه‌ای دارد. علاوه بر سوشی غذاهای دیگری هم دارد که گیاه‌خواران به سراغش می‌روند. این رستوران برای خانواده‌هایی که با کودک‌شان به مجارستان سفر کرده‌اند مناسب است. کیفیت غذا در واسابی بالاست اما غذاهایش حجم کمی دارد و این شده ناراحتی مسافران که چرا زود غذایشان تمام می‌شود.

رستوران های مجارستان

رستوران Karcsi

شاید Karcsi را بتوان یک سرمایه‌گذاری موفق دانست چون شروع کارش را تنها با 25 صندلی آغاز کرد و روز به روز معروف شد. این رستوران قیمت غذاهایش گران نیست و شما می‌توانید با کودک‌تان میزی را انتخاب کنید و غذای محلی مجاری بخورید. از جمله نکات مثبت این رستوران می‌توان به کارمندانش اشاره کرد که سعی می‌کنند تا خاطره‌ی خوبی از رستوران Karcsi را برایتان رقم بزنند. هر روز از ساعت 11:30 تا 22 باز است.

رستوران

رستوران منزا (menza)

دنبال غذای خوشمزه با قیمت ارزان می‌گردید؟ منزا می‌تواند گزینه خوبی باشد. انواع غذاهای اروپایی، گیاهی و محلی در این رستوران سرو می‌شود. صبحانه‌های این رستوران طعم محشری دارد. فقط این رستوران کمی شلوغ است؛ برای رفتن به منزا باید صبرتان را بالا ببرید چون همه مثل شما منتظر هستند تا نوبت‌شان شود. اما این انتظار طولانی مدت نخواهد شد.

ایا شما هم قصد سفر به مجارستان را دارید؟ اگر مسافر مجارستان هستید پیشنهاد میکنیم حتما سری هم به این رستوران ها زده و از طعم بی نظیر غذاهای مجارستانی نهایت لذت را ببرید.

آژانس تعطیلات رویایی برگزار کننده تورهای بینظیر مجارستان- اتریش است. پیشنهاد می کنیم حتما در تور های رویایی ما شرکت کنید و خاطرات بینظیری را در ذهن خود ثبت نمایید. جت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو تور ها با ما تماس بگیرید تا بهترین پکیج ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تلفن:02122243040

 

اگر به مطالعه تاریخ کشور اتریش و مجارستان علاقه دارید، اینجا کلیک کنید.

همچنین اگر علاقه دارید تا در مورد مکان های گردشگری اتریش بدانید اینجا کلیک کنید.